Kategorie: Ostatní akce

Roverská 8 a 80-tka

Chtěli bychom vás pozvat na 2. ročník Roverského závodu v Karlových Varech, který pořádá Roverský kmen Aldebaran při přístavu ORION. Proběhne 13. - 15. května 2016.

Závod bude napůl suchozemský a napůl vodácký. Podmínkou je dvoučlenná hlídka, z níž jeden člen musí být osmnáctiletý a nejmladší v hlídce patnáctiletý.

Podání přihlášky je do 30. 4. 2016.
Startovné je 200,- Kč.

Start je ze základny v Tašovicích (GPS 50.2132347N, 12.8160489E) v pátek od 20:00 hodin do 22:00 hodin. Čeká vás pěší trasa se čtyřmi kontrolními stanovišti. Poté se ráno (start 6:00 hodin) nasedá do lodí a pokračuje se sjezdem na základnu do Tašovic a na trase budou další 4 úkoly.
Vše musíte stihnout do 24 hodin od startu, ukončení a vyhlášení výsledků proběhne v neděli do 12:00 hodin.

Vezměte si s sebou:
jídlo na celý víkend, pití, oblečení.
Zvlášť si připravte: věci na vodu a náhradní oblečení do lodě, pádlo, vestu a loď. Lodě jsou k dispozici na naší loděnici vč. vybavení, ale přednost mají členové ORIONu a Lilie. Dále platí pravidlo, kdo dřív se nahlásí ...

Po dokončení závodu, bude připraven guláš a teplý čaj. Přespání a sprcha je možná na skautské základně v Tašovicích, ale vše je omezeno kapacitou skautského domu. Jinak je možno přespat ve stanu na zahradě.
Přejímka lodí, vybavení a zaplacení startovného, bude v pátek 13. 5. 2016, při příjezdu. Přihlášky posílejte na emaily Huntka – albi.zeman@seznam.cz, Ohitika Mato – pvitula@atlas.cz Vaše další dotazy rádi zodpovíme.

Těšíme se na vás a přejeme vám slunce na vaší pouti.
Kapitán RS Aldebaran Ohitika Mato a palubní RS Huntka a Brepta.