Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Hodnocení srazu, sbírka fotografií

Hodnocení srazu, sbírka fotografiíPodzimní sraz Do 16. listopadu máš možnost doplnit svoje hodnocení srazu K+K, probíhá sbírka fotografií ze srazu do společné fotogalerie - více informací v článku.

Podzimní sraz v Opařanech je za námi a my doufáme, že se Vám líbil a že jste si jej pořádně užili :)

Na konci srazu probíhalo hodnocení, co se Vám líbilo či nelíbilo, co byste chtěli změnit, zachovat nebo poupravit, co nám chválíte a co naopak káráte. Pokud byste si ještě vzpomněli na něco, co stojí za zmínku a máme s tím počítat při přípravě následujícího srazu, máte ještě možnost nám to sdělit v následujícím dotazníku, který naleznete zde. Otázky s číselným hodnocením 1 - 5 hodnoťte jako ve škole, více se můžete rozepsat v políčkách pro volné odpovědi. Hodnotit můžete do 16. 11.

Za vaše připomínky a podněty Vám mnohokrát děkujeme :)

Mnoho z Vás na srazu fotografovalo. Rádi bychom ze všech fotografií utvořili společnou galerii, takže pokud Vám nevadí poskytnout své fotky, odesílejte je na mail zatloukalova.s91(a)gmail.com.

Mnohokrát děkujeme a těšíme se na Vás na dalším srazu K+K, tentokrát v Pardubicích!

Přípravný tým srazů VS